fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 FY5933

Adidas COURTPHASE

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FY5933
51%
4.290,00 ден.
2.090,00 ден.
 • 40.5
  7
 • 41
  7.5
 • 8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 44
  9.5
 • 44.5
  10
 • 45
  10.5
 • 11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Полиуретан, Кожа Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

51%
Adidas
4.290,00 ден.
2.090,00 ден.
Adidas