fb_img
 FY6319

Adidas PREDATOR FREAK .4 FxG

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FY6319
3.390,00 ден.
 • 40.5
  7
 • 41
  7.5
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 9.5
 • 44.5
  10
 • 45
  10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црвена
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Фудбал-копачки
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

19%
Adidas
6.190,00 ден.
4.990,00 ден.
Adidas
Adidas
3.390,00 ден.
Adidas