fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 FY8102

Adidas ADILETTE AQUA

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FY8102
1.190,00 ден.
 • 36.5
  4
 • 38
  5
 • 39
  6
 • 40.5
  7
 • 42
  8
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Зелена
Материјал Лице: Синтетика Постава: Синтетика Ѓон: Синтетика
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

50%
adilette
1.790,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
Adidas
1.190,00 ден.
Adidas
Adidas
1.190,00 ден.
Adidas
Adidas
1.590,00 ден.
Adidas
Adidas
1.590,00 ден.
Adidas
Adidas
1.590,00 ден.
Adidas
Adidas
1.590,00 ден.
Adidas
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas