fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 FY8106

Adidas ADILETTE AQUA

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FY8106
1.190,00 ден.
 • 36⅔
  4
 • 38
  5
 • 39⅓
  6
 • 40⅔
  7
 • 8
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сина
Материјал Лице: Синтетика Постава: Синтетика Ѓон: Синтетика
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

1.190,00 ден.
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
1.190,00 ден.
Adidas
1.190,00 ден.
Adidas
1.590,00 ден.
Adidas
1.590,00 ден.
Adidas
1.590,00 ден.
Adidas
1.590,00 ден.
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
1.690,00 ден.
Adidas
1.690,00 ден.
Adidas