fb_img
 FY8313

Adidas QT RACER 2.0

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FY8313
3.690,00 ден.
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
 • 41
  7.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

40%
Adidas
3.690,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas