fb_img
 FY8649

Adidas ADILETTE SANDAL

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FY8649
2.490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 830,00 ден. со
 • 40⅔
  7
 • 42
  8
 • 43⅓
  9
 • 44⅔
  10
 • 46
  11
 • 47⅓
  12
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Сандали
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

2.490,00 ден.
Adidas