fb_img
 FY9497-

Adidas RUNFALCON 2.0 K

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: FY9497-
2.490,00 ден.
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Женски
Боја Сива
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

31%
Adidas
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas