fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 FY9660

Adidas COURTPHASE

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FY9660
51%
4.290,00 ден.
2.090,00 ден.
 • 7
 • 41
  7.5
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 44
  9.5
 • 44.5
  10
 • 45
  10.5
 • 46
  11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Кожа, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

51%
Adidas
4.290,00 ден.
2.090,00 ден.
Adidas