fb_img
 FZ0104

Adidas BREAKNET C

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: FZ0104
2.190,00 ден.
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas