fb_img
 FZ0115

Adidas RUNFALCON 2.0 C

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: FZ0115
18%
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Сива
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Синтетичка Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

40%
Adidas
2.490,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
18%
Adidas
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas