fb_img
 FZ1327

Adidas RUNFALCON 2.0

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FZ1327
41%
3.390,00 ден.
1.990,00 ден.
  • 38
    5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

35%
3.390,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
29%
4.090,00 ден.
2.890,00 ден.
Adidas
31%
3.490,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
31%
3.490,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
31%
3.490,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
31%
3.490,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
39%
4.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas