fb_img
 FZ2272

REEBOK ROYAL CLJOG 3.0

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: FZ2272
31%
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
 • 36
  4.5
 • 36.5
  5
 • 37
  5.5
 • 38
  6
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Reebok


Слични производи

68%
REEBOK
2.790,00 ден.
890,00 ден.
Reebok
44%
REEBOK
1.790,00 ден.
990,00 ден.
Reebok
31%
REEBOK
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Reebok
31%
REEBOK
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Reebok
31%
REEBOK
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Reebok