fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
користи код
 FZ4877

Adidas ADILETTE COMFORT

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FZ4877
18%
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
 • 36.5
  4
 • 38
  5
 • 39
  6
 • 40.5
  7
 • 8
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Зелена
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Синтетика Ѓон: Синтетика
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

50%
adilette
1.790,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
користи код
16%
Adidas
2.490,00 ден.
2.090,00 ден.
Adidas
користи код
16%
Adidas
1.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
користи код
16%
Adidas
1.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
користи код
16%
Adidas
1.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
користи код
18%
Adidas
1.590,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
користи код
18%
Adidas
1.590,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
користи код
18%
Adidas
1.590,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
користи код
31%
Adidas
1.590,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas