fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 G26524

Adidas TERREX AX3 BETA MID C.RDY

 • За возрасни
 • Шифра на производ: G26524
6.190,00 ден.
 • 7
 • 7.5
 • 42
  8
 • 42⅔
  8.5
 • 43⅓
  9
 • 9.5
 • 44⅔
  10
 • 45⅓
  10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-високи
Спорт Планински Спортови
Производител Adidas


Слични производи

7.390,00 ден.
Adidas