fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 G27230-

AltaRun CF K

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: G27230-
31%
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Женски
Боја Тегет
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

54%
AltaRun
2.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
54%
AltaRun
2.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas