fb_img
 G55778

Adidas GALAXY 5

  • За возрасни
  • Шифра на производ: G55778
19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
  • 36⅔
    4
  • 40
    6.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
20%
3.490,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
31%
3.490,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
20%
3.490,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas
31%
3.490,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
3.390,00 ден.
Adidas