fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 G58170

Adidas RACER TR SLIDE

 • За возрасни
 • Шифра на производ: G58170
2.190,00 ден.
 • 40⅔
  7
 • 42
  8
 • 43⅓
  9
 • 44⅔
  10
 • 46
  11
 • 47⅓
  12
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Adidas