fb_img
 GD3928

Adidas I 3SLOGO JOG FL

 • За бебиња (до 3 год.)
 • Шифра на производ: GD3928
1.990,00 ден.
 • 12-18 мес. ( cm)
  86
 • 1-2 год. ( cm)
  92
 • 2-3 год. ( cm)
  98
 • 3-4 год. ( cm)
  104
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Машки
Боја Сина
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
1.990,00 ден.
Adidas
Adidas
2.390,00 ден.
Adidas
Adidas
2.390,00 ден.
Adidas