fb_img
 GD5331

Adidas M AT PBL 1/4 WB

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GD5331
30%
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Розева
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
4.290,00 ден.
Adidas
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas