fb_img
 GD5623

Adidas B BOLD FZ HD

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: GD5623
51%
3.090,00 ден.
1.490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 497,00 ден. со
 • 5-6 год.
  116
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
 • 164
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Тренинг
Производител Adidas