fb_img
 GD5629

Adidas B BOLD PANT

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: GD5629
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
 • 152
 • 13-14 год.
  164
 • 15-16 год.
  176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт Тренинг
Производител Adidas