fb_img
 GD6081

Adidas ConfGFX LS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GD6081
2.190,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 65% Рециклиран полиестер 35% Памук
Подгрупа Маица со долги ракави
Спорт Трчање
Производител Adidas