fb_img
 GE0004

Adidas I 3SLOGO JOG FL

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: GE0004
1.990,00 ден.
  • 12-18 мес. ( cm)
    86
  • 92
  • 98
  • 104
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Машки
Боја Сива
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
1.990,00 ден.
Adidas
Adidas
2.390,00 ден.
Adidas
Adidas
2.390,00 ден.
Adidas