fb_img
 GE0677

Adidas YB MH BOS P

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: GE0677
20%
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
 • 116
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 15-16 год.
  176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Сива
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

20%
Adidas
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas