fb_img
 GE4621

Adidas K CL BP INF

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: GE4621
17%
1.690,00 ден.
1.390,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Унисекс
Боја Розева
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Ранци
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

17%
Adidas
1.690,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas