fb_img
 GG3541

Adidas LK FZ HDY SET

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: GG3541
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
  • 5-6 год.
    116
  • 128
  • 9-10 год.
    140
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Сина
Материјал 77% Памук 23% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

32%
Adidas
3.390,00 ден.
2.290,00 ден.
Adidas