fb_img
 GG3542

Adidas LK FZ HDY SET

 • За мали деца (од 4-7 год.)
 • Шифра на производ: GG3542
32%
3.390,00 ден.
2.290,00 ден.
 • 5-6 год.
  116
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Розева
Материјал 77% Памук 23% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

20%
Adidas
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas