fb_img
 GH7241

Adidas TIRO WOOLIE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GH7241
23%
1.290,00 ден.
990,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Полиакрилонитрил
Подгрупа Капи
Спорт Фудбал
Производител Adidas