fb_img
 GI6382

Adidas TIRO GL CLB

 • За возрасни
 • Шифра на производ: GI6382
1.090,00 ден.
 • 8
 • 21.6cm - 24.1cm
  9
 • 24.1cm - 26.6cm
  10
 • 26.6cm - 29.2cm
  11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Бела
Материјал 83% Етил-винил-ацетат 15% Полиестер 2% Гума
Подгрупа Голмански ракавици
Спорт Фудбал
Производител Adidas