fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GI7650

Adidas PERF BTTL 0,5

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GI7650
290,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Портокалова
Материјал 100% Полиетилен
Подгрупа Шишиња
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

590,00 ден.
Adidas
290,00 ден.
Adidas