fb_img
 GJ5564

Adidas W RECCO Dress

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GJ5564
32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран Памук
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

37%
1.890,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas
32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas