fb_img
 GJ6516

Adidas TROPICAL BOS G

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: GJ6516
16%
1.190,00 ден.
990,00 ден.
 • 5-6 год.
  116
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 14-15 год.
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Зелена
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

27%
Adidas
1.090,00 ден.
790,00 ден.
Adidas
16%
Adidas
1.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas