fb_img
 GK0026

Adidas BASK8BALL 3PP S

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GK0026
690,00 ден.
  • S
  • 40-42
    M
  • 43-45
    L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Зелена
Материјал 64% Памук 33% Полиестер 2% Еластин 1% Полиамид
Подгрупа Чорапи
Спорт Кошарка
Производител Adidas


Слични производи

BASKET
690,00 ден.
Adidas
Adidas
690,00 ден.
Adidas