fb_img
 GK3523

Adidas PRED SG MTC J

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: GK3523
22%
890,00 ден.
690,00 ден.
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 95% Полипропилен 5% TPR
Подгрупа Костобрани
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
1.090,00 ден.
Adidas
22%
Adidas
890,00 ден.
690,00 ден.
Adidas