fb_img
 GK5091

Adidas CELEB SWEAT W

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GK5091
2.790,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Трчање
Производител Adidas