fb_img
 GK5092

Adidas CELEB SWEAT M

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GK5092
2.790,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

M
3.790,00 ден.
Nike