fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GK6061

Adidas MARATHON JKT W

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GK6061
30%
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

39%
4.290,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas
39%
4.290,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas