fb_img
 GK6157

Adidas THE BIB W

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GK6157
29%
7.390,00 ден.
5.190,00 ден.
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 79% Рециклиран Полиестер 21% Еластин
Подгрупа Бициклистички
Спорт Велосипедизам
Производител Adidas