fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GK9026

Adidas M 3S WV WB

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GK9026
4.390,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

19%
4.690,00 ден.
3.790,00 ден.
Adidas
4.690,00 ден.
Adidas