fb_img
 GL0548

Adidas W FAV Q1 T

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GL0548
35%
1.690,00 ден.
1.090,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

33%
1.490,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
35%
1.690,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas
35%
1.690,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas