fb_img
 GL0759

Adidas W BL T

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GL0759
1.590,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
1.590,00 ден.
Adidas