fb_img
 GL0950

Adidas TINY TOTE BAG

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GL0950
590,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Портокалова
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Привезоци
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
590,00 ден.
Adidas