fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GL3821

Adidas W BL T

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GL3821
31%
1.590,00 ден.
1.090,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Маици
Спорт Тренинг
Производител Adidas