fb_img
 GL4007

Adidas W MT 78 TIG

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GL4007
2.190,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 54% Памук 39% Рециклиран Полиестер 7% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
2.790,00 ден.
Adidas
20%
W
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
Adidas
1.690,00 ден.
Adidas
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas