fb_img
 GL5696

Adidas M STREET GRFX P

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GL5696
40%
4.990,00 ден.
2.990,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Крем
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas