fb_img
 GL7586

Adidas W CAMO T

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GL7586
18%
1.590,00 ден.
1.290,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Маскирна
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител Adidas