fb_img
 GL9508

Adidas W ST LOGO TEE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GL9508
31%
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Жолта
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

18%
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas