fb_img
 GM1533

Adidas ULTRA SHORT W

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GM1533
2.790,00 ден.
  • XS
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 100% Полиамид
Подгрупа Шорцеви
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

58%
ULTRA
3.390,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
Adidas
1.590,00 ден.
Adidas