fb_img
 GM2099

Adidas M AT SHO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GM2099
2.190,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Шорцеви
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

31%
Adidas
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
31%
Adidas
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
18%
Adidas
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas