fb_img
 GM4353

Adidas BSC 3S Wind JKT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GM4353
4.290,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Жолта
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Lifestyle
Производител Adidas